ANASAYFA HEKİMLERİMİZ FOTO GALERİ HKS MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ HAKKIMIZDA İLETİŞİM

   

HAKKIMIZDA

 

Özel Aydın Kent Hastanesi 2013 yılı Mart ayından itibaren Aydın da Genel Hastane olarak hizmet vermektedir.Kurulduğu tarihten itibaren, sağlık hizmetinin vazgeçilmez şartlarından biri olan süreklilik ve güvenilirlik konusundaki iddiası ile gelecekte de aynı enerjiyi taşımaya devam edecektir.

Hastanemiz Sağlık Bakanlığı Özel Hastaneler Hizmet Kalite Standartlarına göre A sınıfı olan Türkiye'de ki 97 hastane içerisindedir.

Özel Aydın Kent Hastanesi Kalite Yönetim Sistemine ve uygulamasına ilişkin süreçleri tanımlamış, süreçlerin birbirleriyle ilişkilerini belirleyerek, süreçlerin etkinliğini sağlayacak ilke ve yöntemleri belirlemiştir. Hasta memnuniyetini ön planda tutarak hasta haklarına saygılı hizmet vermek ve bu hizmeti verirken, çalışanlarımızın da aktif katılımı ile Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirerek çalışmaktır. Ayrıca sistemin sürekli olarak iyileştirilmesi ve korunması yönünde tedbir uygulanmaktadır.

Özel Aydın Kent Hastanesi, sahip olduğu tıp teknolojisini modernize edebilmek, uzman kadrosunu güçlendirmek, en yüksek seviyede tıbbi bakım olanaklarını artırabilmek ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için yatırımlarına devam edecektir.

Sağlıklı, Kaliteli ve Güzel Bir Yaşam Dileğiyle…   
Anlaşmalı Kurumlar Etkinliklerimiz
Yatan Hasta
Bilgilendirme Klavuzu
Akılcı İlaç
Kullanım Politikamız
 
Laboratuvar
Sonuçları
Online Randevu Alma
Görüş ve Önerileriniz
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri
Anestezi ve Reanimasyon
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Üroloji
Diyetisyen (Obezite Tedavisi)
Dahiliye
Genel Yoğun Bakım
Yeni Doğan Yoğun Bakım
Genel Cerrahi
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Check-Up Programları
Kulak Burun Boğaz
Ortopedi
Laboratuvar Radyoloji
Copyright © 2013 Özel Aydin Kent Hastanesi

Desingned By Esdata Bilgisayar